Fr. Sep 29th, 2023

Bitcoin po raz kolejny zbliża się do 11 tysięcy dolarów, po szybkim powrocie do zdrowia po spadku wraz z zapasami i złotem na początku ubiegłego tygodnia.

Wiodąca krypto waluta spadła do 10 tys. dolarów, a następnie odbiła się od byczych nagłówków, w tym od wiadomości, że brytyjskie terytorium zamorskie Bermudy zatwierdziło Bitcoin ETF. Chociaż nie na ziemi amerykańskiej, wydarzenie to wywołało poruszenie wśród inwestorów  którzy długo oczekiwali, że notowania Bitcoin ETF mogą wywołać wzrost meteoryczny, jak ten, który nastąpił po pierwszym Gold ETF w 2003 roku.

Przed Bitcoinem, młodszy brat Ethereum wyzdrowiał jeszcze szybciej po upadku. Druga co do wielkości kryptoflora w ciągu ostatnich siedmiu dni wzrosła o prawie 3%, ponieważ ściga się, by dogonić największych zwycięzców tygodnia – Cardano i Tezosa.

Najważniejsze wydarzenia tego tygodnia

  • Cardano wspina się ponad $0.10
  • Tezos rides tokenized art trendü

Cardano wspina się ponad $0.10

Sesja niespodzianka-zapytaj mnie o wszystko z założycielem Cardano Charlesem Hoskinsonem, która w zeszłym tygodniu doprowadziła do 20-procentowego skoku na rodzimym tokenie platformy, ADA. W trakcie sesji Hoskinson podzielił się szczegółami na temat nadchodzącej aktualizacji sieci, Goguen. Stanowi to duży krok naprzód, ponieważ pozwoli programistom budować zdecentralizowane aplikacje (DApps) na Cardano.

Bullish Cardano sentyment został wzmocniony przez wiadomość, że IOHK, firma stojąca za platformą, współpracuje z Organizacją Narodów Zjednoczonych, aby zachęcić do rozwoju projektów blokowych mających na celu zwiększenie zrównoważonego rozwoju.

Tezos jeździ symbolicznym trendem w sztuce

Samorządna inteligentna platforma kontraktowa Tezos wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia o prawie 7%.

Jako jedna z wiodących platform tokenizacyjnych, rajd może być związany z rosnącym zainteresowaniem nieczytelnymi tokenami (NFT). W ostatnich tygodniach, w okresie boomu DeFi, te kryptograficzne kolekcje i unikalne dzieła sztuki zyskały coraz większą uwagę.

Oprócz hostingu dzieł sztuki cyfrowej, Tezos może również pomóc małym chińskim przedsiębiorstwom w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji typu blockchain. Wspierana przez rząd chiński inicjatywa infrastrukturalna Blockchain, Blockchain Service Network, ogłosiła w tym tygodniu, że w pełni zintegrowała Tezos.

W nadchodzącym tygodniu

Chociaż wrzesień był stosunkowo spokojnym miesiącem, niektórzy sugerują, że jest to znak byka, a dane z Messari pokazują, że Bitcoin nigdy wcześniej nie zdołał utrzymać się powyżej pięciu cyfr przez tak długi czas.

Ta wyporność jest szczególnie imponująca, biorąc pod uwagę ostatni hack KuCoin, który może nadal wpływać na rynki kryptograficzne w nadchodzącym tygodniu, jak hakerzy starają się wyładować ponad 150 milionów dolarów w skradzionych funduszy.

W październiku nadchodzące wybory w U. prawdopodobnie będą dyktować działania cenowe na rynkach światowych, wraz z obawami przed drugą falą przypadków koronaawirusa. Może się to zdarzyć w piątek, kiedy najnowszy raport o miejscach pracy będzie dawał świeży wgląd w stan gospodarki.

Ta treść jest sponsorowana i powinna być traktowana jako materiał promocyjny. Opinie i oświadczenia wyrażone w niniejszym dokumencie są opiniami autora i nie odzwierciedlają opinii The Daily Hodl. The Daily Hodl nie jest spółką zależną ani nie jest własnością ICO, startupów w łańcuchu blokowym ani firm, które reklamują się na naszej platformie. Inwestorzy powinni dokonać należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w jakiekolwiek ICO, rozruchy łańcuchów blokowych lub kryptocurrencies. Należy pamiętać, że inwestowanie odbywa się na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są twoją odpowiedzialnością.

Von admin